Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Arkusz

Przez kilka lat działalności na goleniowskim rynku zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy pełną gamę usług poligraficznych i introligatorskich w zakresie reklamy oraz wzornictwa.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalny skład komputerowy oraz druk offsetowy wraz z usługą introligatorską (szycie, bigowanie, falcowanie, klejenie, oprawa, sztancowanie) i uszlachetnianiem druków (foliowanie i lakierowanie UV).

- druk niskonakładowy: papier firmowy, wizytówki, zaproszenia, druki okolicznościowe
- poligrafia reklamowa: ulotki, plakaty, broszury, foldery, kalendarze, koperty
- ponadto: druk książek i map, wydruki wielkoformatowe


Korzystając z naszych usług możecie Państwo zrealizować zlecenie w jednym miejscu - od pomysłu do realizacji i odbioru gotowego produktu.

Oferujemy konkurencyjne ceny, wysoką jakość i solidne wykonanie usługi. Zapewniamy szybkie terminy realizacji. Wszelkie szczegóły techniczne dotyczące realizacji zamówień ustalane są z Klientem.

Na bieżąco monitorujemy rynek związany z reklamą i w ten sposób uczymy się nowych rozwiązań. Podejmujemy się wykonania prac od najprostszych do tych bardzo nietypowych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn i urządzeń w bardzo dobrze rozwiniętych działach: projektowania komputerowego, przygotowalni, maszyn offsetowych i sitodrukowych.

Strona Internetowa:www.poligrafiagoleniow.pl
Wizytówka:www.Arkusz.DrukarniewPolsce.pl
Email:arkusz@post.pl
Telefon:+48 91 407 21 70
Ulica:ul. Bolesława Krzywoustego 31
Kod pocztowy i Miasto:72-100 Goleniów
Województwo:Zachodniopomorskie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021