Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Drukarnia Kolumb.

Drukarnia Kolumb została założona w kwietniu 2000 roku w Katowicach. Choć nasze początki w branży poligraficznej sięgają 1994 roku. Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte przy projektowaniu i realizacji wielu różnorodnych przedsięwzięć. Dzięki temu, że nasza Drukarnia powstała niedawno, pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie uzbrojonym w najnowsze w pełni legalne oprogramowanie, w którym zastosowano najbardziej zaawansowane technologie, co pozwala zaoferować naszym klientom usługi najwyższej jakości. Dość powiedzieć że maszyna pierwsza maszyna cyfrowa zdobyła szereg nagród jak:

- Bertl-Digital Test Lab "Najlepszy z najlepszych" 2000r
- PrintImage International "Produkt Roku" 2000r
- Better Buys for Business "Editor's Choice" 2000r i 2001r

Zakres działalności

usługi druku offsetowego
Druk offsetowy, ze względu niskie koszty przy wiekszych nakładach, oraz uzbrojeniu w nowe maszyny i technologie, jak CTP, wciąż jest najbardziej atrakcyjną propozycją dla Wszytkich którzy chcą drukować szybko, dużo, i tanio.


usługi druku cyfrowego

Druk cyfrowy, ze względu na swoją wyższość w sferze jakości i ceny, coraz częściej wypiera starsze technologie. W przygotowaniu materiałów niskonakładowych, wymagających wysokiej jakości, jego przewaga jest niepodważalna.

studio DTP z przygotowalnią poligraficzną
Wykonujemy skanowanie, retusz i obróbkę cyfrową zdjęć, obróbkę graficzną projektów dostarczonych przez Państwa, komputerowy skład tekstu, projekty graficzne (loga, logotypy, znaki firmowe itp.), realizacje projektów koncepcyjnych, montaże, przygotowanie do naświetlenia i druku offsetowego oraz proofy.

introligatornia

To oprawa decyduje o tym, jakie jest nasze pierwsze wrażenie. Praktyczna i estetyczna oprawa często stanowi o sukcesie całości wydawnictwa.
Własna introligatornia pozwala nam skrócić czas realizacji do niezbędnego minimum.

fotografia cyfrowa
Wydawnictwa pozbawione fotografii i ilustracji często sprawiają wrażenie ubogich. Jeszcze gorzej jest, gdy zdjęcia zamieszczone w publikacjach są niskiej jakości.
Oferujemy druk zdjęć z aparatów cyfrowych. Nasze studio fotograficzne specjalizuje się w profesjonalnej obróbce zdjęć. Dzięki temu, drukowane przez nas zdjęcia są zawsze wyraźne, dokładne i bogate w kolory.

Strona Internetowa:www.drukarniakolumb.pl
Wizytówka:www.Drukarniakolumb.DrukarniewPolsce.pl
Email:info@drukarniakolumb.pl
Telefon:+48 801 641 691
+48 32 352 17 00
+48 32 352 16 90
Ulica:ul. Budowlana 15
Kod pocztowy i Miasto:40-301 Katowice
Województwo:Śląskie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018