Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
AA Print s.c.

Drukarnia obejmuje swoją działalnością region śląska; min Katowice, Mikołów, Zabrze, Tychy, Gliwice, ale działamy również na terenie Częstochowy oraz Bielska Białej. Drukarnia AA Print działa nieprzerwanie na rynku od 1990 roku. Koncentrujemy się przede  wszystkim na poligrafii  i w tej branży jesteśmy najlepsi. Stawiamy na wysoką jakość druku oraz wszelkich usług przez nas świadczonych. Oferujemy krótkie terminy realizacji. Jest to możliwe dzięki strukturze organizacyjnej firmy i osobom w niej zatrudnionym, a także dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu.

Wieloletnie doświadczenie oraz  wysoki standard produkcji poligraficznej ugruntowały naszą pozycję rzetelnego wykonawcy. W kontaktach z klientem doradzamy w sprawach projektowych, sposobach wykonania, oraz możliwościach oszczędności finansowych (elastyczność  cenowa).

Druk realizujemy na nowoczesnej maszynie offsetowej Heidelberg Speedmaster  SM 74  4 kolory format  520x740. Chłodzenie zespołów farbowych. Wysokie wykładanie. Automatyczne ustawianie farby na zespołach farbowych połączone z CTP. Posiadamy  również maszynę dwu kolorową  Heidelberg Speedmaster z możliwością druku 1+1 SW( na odwracanie).

Przygotowanie do druku – impozycja + świecenie płyt offsetowych odbywa się również w naszej firmie na  urządzeniach w systemie CTP, co daje gwarancję wysokiej jakości i powtarzalności.

Państwa zlecenia mogą u nas liczyć na profesjonalizm druku i wykonania w każdym zakresie związanym z obszarem naszej działalności od projektu po gotowy wyrób.

Strona Internetowa:www.aaprint.com.pl
Wizytówka:www.aaprint.DrukarniewPolsce.pl
Email:drukarnia@aaprint.com.pl
biuro@aaprint.com.pl
Telefon:+48 32 226 45 53
+48 32 226 47 18
Ulica:ul. Poprzeczna 44
Kod pocztowy i Miasto:43-190 Mikołów
Województwo:Dolnośląskie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018