Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Amis

Firma Amis istnieje na rynku poligraficznym od 1998 roku i od samego początku naszej działalności naszym celem było oferowanie Państwu najlepszych rozwiązań poligraficznych.

Drukujemy na maszynach drukarskich typu Heidelberg które zapewniają najwyższą jakość druku zarówno na papierach powlekanych typu kreda jak i nie powlekanych, w zakresie gramatur od 60 g/m2 do 400 g/m2.

Dbając o konkurencyjność naszych cen na rynku przygotowujemy indywidualne kalkulacje dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów z uwzględnieniem, projektów, druku, wykończenia i transportu do odbiorcy.

Ciągłe unowocześnianie i rozbudowa parku maszynowego umożliwia nam stałe podnoszenie jakości oraz skracanie terminów realizacji. Zawsze służymy radą i pomocą przy przygotowywaniu materiałów do publikacji oraz proponujemy optymalne, czasami niekonwencjonalne rozwiązania. Gama dodatkowych zabiegów introligatorskich, wykończeń oraz uszlachetnień druku pozwala nam zaoferować Państwu szeroki wachlarz produktów takich jak: Gazetki reklamowe, broszury, czasopisma, katalogi, albumy

Ulotki, foldery, etykiety
Plakaty, kalendarze
Teczki ofertowe, wizytówki, bilety, zaproszenia, opakowania.

Strona Internetowa:www.amis-druk.pl
Wizytówka:www.amis.DrukarniewPolsce.pl
Email:amis@amis-druk.pl
Telefon:+48 41 362 75 74
+48 41 332 99 40
Ulica:ul. Magazynowa 6A
Kod pocztowy i Miasto:25-565 Kielce
Województwo:Świętokrzyskie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021