Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Arsgraf Sp. z o.o.

Jesteśmy drukarnią offsetową z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 20 lat pracujemy dla wielu renomowanych klientów z kraju i zagranicy.

W naszej Drukarni uzyskasz projekt graficzny, druk cyfrowy, offsetowy i sitodrukowy, a także ich uszlachetnienie i kompleksową obróbkę introligatorską.

A nasza Kartoniarnia zapewni Ci opakowania kartonowe dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, cukierniczego, przetwórstwa owocowo-warzywnego i technicznego.

Wysoka jakość wykonywanych prac, konkurencyjne ceny, dogodne warunki płatności, dostawy w ustalonym terminie pod wskazany adres, to obok wyżej wspomnianych - atuty, które pozwalają mieć nadzieję, iż propozycja nasza spotka się z zainteresowaniem i aprobatą, a tym samym dołączysz do grona naszych Klientów.

Zobowiązujemy się pomagać  różnymi sposobami, niekiedy zaskakującymi. Oczekuj więc  aktywnych, bezpośrednich porad i wsparcia w całym procesie przygotowania produktu.

Zlecenia przyjmujemy przez internet, osobiście i telefonicznie a wykonane prace wysyłamy firmami kurierskimi bądź dowozimy własnym transportem. Posiadamy maszyny drukujące: dwu i cztero kolorowe również z lakierem dyspersyjnym. Drukujemy we wszystkich formatach do B1 włącznie. Ilość maszyn i wysokie przygotowanie ich operatorów sprawia, że wszystkie prace wykonywane są w krótkim czasie i z najwyższą jakością. Maszyny pełnokolorowe pracują z profilami ICC co zapewnia maksymalnie wierne odwzorowanie prac w stosunku do powierzonych plików graficznych.

W tym roku zainstalowaliśmy urządzenie do druku cyfrowego firmy Develop. Umożliwia to nam wykonywanie druków o niskich nakładach.

Oferujemy:

- przygotowanie do druku
- naświetlanie płyt CTP
- druk offsetowy do formatu B1
- druk cyfrowy
- numerowanie
- oprawę miękką i twardą
- oprawę zeszytową
- falcowanie, bigowanie, sztancowanie, rycowanie,
- tłoczenie, klejenie, wiercenie
- listwowanie i oprawę spiralną kalendarzy
- uszlachetnianie druków (folia błysk, mat, UV i UV wybiórczo, lakier dyspersyjny i offsetowy)

Strona Internetowa:www.arsgraf.com.pl
Wizytówka:www.arsgraf.DrukarniewPolsce.pl
Email:arsgraf@arsgraf.com.pl
Telefon:+48 46 855 36 47
+48 46 855 31 62
+48 46 855 39 25
Ulica:ul. Jaktorowska 40
Kod pocztowy i Miasto:96-300 Żyrardów
Województwo:Mazowieckie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018