Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Dem Druk

Jesteśmy drukarnią specjalizującą się w druku offsetowym. Prowadzimy kompleksową usługę poligraficzną firm, począwszy od doradztwa, poprzez przygotowanie projektu graficznego, aż po końcowe jego uszlachetnienie. Szybkość działania, niezawodność i wysoka jakość produktu lub usługi, to cechy które staramy się spełniać przy każdym ze zleceń.
Wierzymy, że właśnie te cechy są najważniejsze na rynku usług poligraficznych. Stanowimy młody zespół z wieloletnim doświadczeniem, który lubi swoją pracę i wykonuje ją z zaangażowaniem i poświęceniem. Spełniamy w ten sposób oczekiwania naszych klientów, nawet jeżeli wymaga to działania pod presją czasu.
Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, jak również do odwiedzenia nas i przekonania Państwa do siebie jakością usług oraz elastycznością w podejściu do wielu kwestii.

Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju druku offsetowym. W naszej ofercie znajdzie Państwo:
- wizytówki, katalogi, foldery
- ulotki, teczki firmowe,
- metki, kalendarze, plakaty,
- książki, gazetki reklamowe
- broszury itp.

Wykonujemy pieczątki poprzez laserowe grawerowanie, co gwarantuje wysoką jakość wykonanej usługi oraz szybki czas realizacji. W ofercie także datowniki, numeratory itp.

Oprawa prac dyplomowych, menu, opracowań i innych materiałów. Oprawiamy w oprawę twardą lub miekką. Istnieje możliwość tłoczenia napisów w kolorze złotym lub srebrnym.

Wykonujemy grawerowanie w skórze, gumie, drewnie, pleksi, papierze. Jest to doskonały sposób na personalizcję lub wykonanie ekskluzywnego prezentu.

Strona Internetowa:www.demdruk.com.pl
Wizytówka:www.demdruk.DrukarniewPolsce.pl
Email:demdruk@demdruk.com.pl
Telefon:+48 68 372 28 28
+48 68 372 20 39
+49 30 86 87 0 87 26
Ulica:ul. Reymonta 2
Kod pocztowy i Miasto:68-300 Lubsko
Województwo:Lubuskie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021