Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Elso

 Nasza firma istnieje od 2000 r. Od samego początku istnienia rozwijaliśmy jednocześnie trzy główne profile naszej działalności - druk, reklama, strony WWW.
 Podstawową ideą założenia firmy była możliwość kompleksowej obsługi naszych Klientów. W myśl tego kierunku przez lata doskonaliliśmy nasze usługi i poszerzaliśmy ofertę, aby móc zaspokoić potrzeby Klientów związane z drukiem, reklamą i WWW.
 Dzisiaj oferujemy szerokie i wszechstronne usługi w zakresie druku offsetowego, sitodruku, wykonywania wszelkiego rodzaju tablic, banerów reklamowych, tworzenia stron internetowych oraz projektowania graficznego i fotografii.
 W myśl idei kompleksowej obsługi, potrzeby i życzenia naszych Klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Staramy się jak najlepiej wykonać zleconą pracę, dążąc do pełnej satysfakcji naszego klienta, zarówno pod względem estetyki i jakości, jak również terminu i ceny.
 Zawsze staramy się być elastyczni i dopasować się do potrzeb i wymagań naszych Klientów. A nasi klienci korzystają z tego, że większość swoich potrzeb załatwiają w jednym miejscu - w jednej firmie. Jest to szczególnie ważne, gdy Klientom zależy na utrzymaniu spójnego wizerunku marketingowego. Jesteśmy bowiem w stanie zaprojektować cały system identyfikacji wizualnej dla firm (CI), a potem zrealizować wszystkie projekty dla konkretnych zastosowań - np. zaprojektować jednocześnie logo, wizytówkę, listownik, baner, ulotkę, kubki, koszulki, stronę WWW, a potem to wykonać. Mając tak szerokie doświadczenie w projektowaniu pod druk, reklamę i WWW, wiemy doskonale jak skutecznie pod kątem marketingowym oraz jak poprawnie pod względem późniejszego realnego wykonania, zaprojektować logo i cały wizerunek firmy.
 Mając na uwadze wysokie wymagania naszych klientów, dążymy do ciągłego rozwoju, podnosimy swoje kwalifikacje, jakość i szybkość wykonywanych usług. Zdobywamy coraz większe doświadczenie i wiedzę, poszerzamy nasz park maszynowy o kolejne nowoczesne i specjalistyczne maszyny.
 Zachęcamy Państwa do współpracy. Przy dużych zamówieniach stosujemy bardzo korzystne rabaty.

Strona Internetowa:www.elso.pl
Wizytówka:www.elso.DrukarniewPolsce.pl
Email:biuro@elso.pl
Telefon:+48 67 214 80 00
+48 67 252 25 09
+48 502 65 66 60
Ulica:ul. Szybowników 11
Kod pocztowy i Miasto:64-920 Piła
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021