Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Embe Press sp.j.

Jest znaną firmą działającą od ponad 20 lat na rynku usług poligraficznych. Naszym celem jest stworzenie wizerunku rzetelnego dostawcy usług poligraficznych, o jakości spełniającej oczekiwania obecnych i potencjalnych Klientów. Świadczymy usługi na rzecz Klientów z naszego kraju, ale również zleceniodawców zagranicznych. Oferujemy szeroki zakres usług drukarskich, stosując nowoczesne maszyny i urządzenia w technice druku fleksograficznego oraz offsetowego.Dzięki inwestowaniu w nowoczesne maszyny i urządzenia oraz współpracy z renomowanymi producentami materiałów do produkcji, możemy przedstawić różnorodną ofertę poligraficzną i kompleksowo obsłużyć naszych Klientów.Zastosowanie nowoczesnych technologii i maszyn pozwala nam umacniać pozycję firmy na rynku. W ostatnim czasie zmieniliśmy siedzibę firmy i obecnie kontynuujemy naszą działalność w nowo powstałej hali produkcyjno - biurowej.

Dysponujemy profesjonalnym studiem poligraficznym zajmującym się kompleksowym przygotowaniem materiałów do druku w dowolnej technologii.

 - Oferujemy naszym klientom własne pomysły, a także realizujemy powierzone projekty.
 - Oryginalne rozwiązania w połączeniu z drukiem najwyższej jakości sprawiają, że nasze produkty znajdą odbiorców w różnych dziedzinach przemysłu.
  - Posiadamy własną przygotowalnię CTP (offset, flexo), a także oprogramowanie i urządzenia do proofingu

Strona Internetowa:www.embepress.pl
Wizytówka:www.embepress.DrukarniewPolsce.pl
Email:grzegorz.zajac@embepress.pl
Telefon:+ 48 81 710 17 00
+ 48 81 710 17 01
Ulica:ul. Tokarska 9
Kod pocztowy i Miasto:20-210 Lublin
Województwo:Lubelskie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021