Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Flexergis Sp. z o.o.

Firma FLEXERGIS została założona w 1991 roku jako PPHU BAAD s.c. W pierwszych latach prowadzenia działalności firma obsługiwała rynek małopolski i drukowała metodą offsetową.

W 1996 roku podjęto decyzję o zakupie pierwszej fleksograficznej maszyny drukarskiej, co pozwoliło poszerzyć bazę klientów i oferować produkty na ogólnopolskim rynku. Od tego czasu firma notuje systematyczny wzrost przychodów. Wraz z pozyskiwaniem nowych zleceń i klientów stale dokonywano inwestycji, zarówno w park maszynowy jak i infrastrukturę.

W październiku 2001 roku firma przekształciła się w Spółkę Jawną o nazwie Kunicki, Urban, Zygmunt i Spółka Sp. J. - Drukarnia Baad.

W październiku 2002 roku Drukarnia zmieniła formę prawną na Spółkę z o.o.

W lutym 2007 roku Drukarnia BAAD Sp. z o.o stała się częścią Grupy Kapitałowej ERGIS - największej polskiej firmy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i produkcji wyrobów z PVC i PE - notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od lipca 2007 spółka działa pod nazwą Flexergis Sp. z o.o.

Obecnie drukarnia posiada nowoczesny park maszynowy, maszyny drukarskie, laminarki oraz bobiniarki, których producentami są firmy będące światowymi liderami w produkcji maszyn i urządzeń dla potrzeb przemysłu.

Flexergis posiada własną pracownię DTP (Desktop Publishing - przygotowanie do druku) i CTP (Computer to Plate - naświetlanie form drukowych), dzięki czemu wykonuje obróbkę graficzną projektów wraz z wykonywaniem matryc fotopolimerowych. Pozwala to na kompleksową i szybką realizację nawet najtrudniejszych zamówień klienta.

FLEXERGIS jest czołowym polskim producentem zadrukowanych opakowań miękkich elastycznych wykonywanych w technice fleksograficznej.
Wykonujemy: laminaty drukowane do żywności, opakowanie giętkie z nadrukiem, elastyczne, nadruki powierzchniowe na folii oraz dwu- i trzywarstwowe laminaty (Duplex i Triplex).

Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały o najwyższej jakości, dzięki czemu oferujemy:

    * bardzo wysoką jakość druku
    * trwałość monofolii i laminatów.

Strona Internetowa:www.drukarniewpolsce.pl
Wizytówka:www.flexergis.DrukarniewPolsce.pl
Email:flexo@flexergis.eu
Telefon:+48 18 449 29 50
+48 18 449 29 55
Ulica:ul. Elektrodowa 45C
Kod pocztowy i Miasto:33-300 Nowy Sącz
Województwo:Małopolska
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018