Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Formator

Drukarnia Formator powstała w 1987 r., w tym też roku rozpoczęła działalność w branży poligraficznej. Z początku aż do roku 1998 Formator Sp z o.o., oferował usługi w zakresie druków nisko i średnio nakładowych niskiej i średniej jakości.
W 1998 r., zarząd drukarni w odpowiedzi na oczekiwanie rynku dokonał zmiany kierunku strategicznego. Firma przy znacznych nakładach zaczęła oferować usługi w zakresie druku materiałów poligraficznych (opakowań, ulotek, broszur, folderów, książek) wysokiej jakości.
Kolejnym krokiem w rozwoju Formatora było otwarcie usługowego studia przygotowania do druku, co poszerzyło zakres świadczonych usług o nowy sektor klientów. Natomiast od 2007 działa nowoczesny system CTP, który pozwala na skrócenie i uproszczenie procesu przygotowania materiałów do druku. Ten wysoki stopień automatyzacji procesu naświetlania nie tylko zmniejsza ryzyko wystąpienia błędów, lecz także pozytywnie wpływa na precyzję druku.
Obecnie misją firmy jest dostarczanie klientom usług najwyższej jakości, w zakresie druku i przygotowania do druku, przez wykorzystanie najnowszych technologii dostępnych w branży, których zastosowanie oprócz gwarancji jakości pozwala zadowolić klienta również pod względem cen i terminów świadczonych usług.

Strona Internetowa:www.formator.pl
Wizytówka:www.formator.DrukarniewPolsce.pl
Email:formator@formator.pl
sekretariat@formator.pl
Telefon:+48 56 652 72 18
+48 56 652 72 19
Ulica:ul. Grudziądzka 163
Kod pocztowy i Miasto:87-100 Toruń
Województwo:Kujawsko-pomorskie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018