Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Grawipol sp.j.

Zakład Poligraficzny “Grawipol” został założony przez Witolda i Grażynę Zblewskich. Rozpoczął działalność w roku 1990 w Słupsku i istnieje na rynku od ponad 18 lat. Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych serwisów poligraficznych. Świadczymy usługi w zakresie: projektów graficznych, skanowania, komputerowej obróbki obrazu, montażu elektronicznego, naświetlania, odbitek próbnych, drukowania do formatu B1. Zapewniamy również szeroki wachlarz usług introligatorskich, dzięki którym wszystkie procesy związane z wykonaniem produktu skoncentrowane są w naszej siedzibie na powierzchni obejmującej 2200m².

W roku 1998 przyjęliśmy status zakładu pracy chronionej, dzięki czemu nasza drukarnia stała się przyjaznym miejscem pracy dla osób niepełnosprawnych. Zmiana statusu obligowała nas do wielu nowych inwestycji zarówno w środowisko pracy jak i park maszynowy, tak, aby ułatwić pracę osobom niepełnosprawnym. W roku 2002 postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian, między innymi wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001 do dziś sprawujący pieczę nad jakością naszych produktów.

Rok 2005 – 2006 to okres wielkich zmian, przejście ze starego systemu produkcyjnego na nowoczesny o skomplikowanej technologii informatycznej. Te zmiany umożliwiły nam fundusze unijne, z których skorzystaliśmy przy zakupie nowej maszyny drukarskiej. Jednak chcąc wykorzystać w pełni jej możliwości zainwestowaliśmy również w naszą przygotowalnię. Postawiliśmy system CtP do naświetlania płyt, by w pełni zintegrować proces produkcyjny. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że realizacja tych inwestycji to był ogromny „skok w przyszłość”. Wykonanie produktu odbywa się na światowym poziomie i nadzorowane jest specjalistycznym oprogramowaniem, które w niczym nie odbiega od tych europejskich, a co najważniejsze terminy realizacji zleceń skróciły się o połowę. Lata ostatnich inwestycji zaowocowały ogromnym sukcesem. Nasza jakość i pomysłowość została nagrodzona w jednym z najbardziej prestiżowych europejskich konkursów poligraficznych – „Sappi European Printers of the Year 2007”. Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ jesteśmy zaledwie drugą polską drukarnią nagrodzoną w historii tego konkursu.

Świadczymy usługi w zakresie:

- pre-press: skład graficzny, łamanie, naświetlanie CTP, przygotowanie plików, impozycje, proofing,
- press: offsetowy, cyfrowy, sitodruk, tampodruk,
- post-press: pełen wachlarz usług introligatorskich,
- sprzedaży akcydensów,
- wyrobu pieczątek

W swojej ofercie posiadamy ogromny wybór produktów, które wykonujemy według Państwa potrzeb. Są to między innymi:

 - wizytówki
 - papier firmowy
 - kalendarze
 - teczki firmowe
 - ulotki reklamowe
 - foldery reklamowe
 - plakaty
 - etykiety - naklejki
 - broszury
 - prace wielostronicowe
 - dyplomy
 - segregatory
 - wydruki wielkoformatowe
 - karty okolicznościowe
 - opakowania
 - akcydensy

Strona Internetowa:www.grawipol.pl
Wizytówka:www.grawipol.DrukarniewPolsce.pl
Email:grawipol@grawipol.pl
sklep@grawipol.pl
Telefon:+48 59 848 54 30
+48 59 842 65 56
+48 59 848 54 41
+48 59 848 54 39
Ulica:ul. Poznańska 42
Kod pocztowy i Miasto:76-200 Słupsk
Województwo:Pomorskie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021