Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
INFOGRAF Sp. z o.o.


Maszyny i usługi dla przemysłu poligraficznego


INFOGRAF działa na rynku od prawie 10 lat. W 2019 r. firma została przekształcona w spółkę. Pracują u nas ludzie związani z przemysłem poligraficznym od ponad 20 lat. Stanowi to dla nas ogromny kapitał – dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu możemy oferować najlepsze urządzenia poligraficzne oraz niezbędne do nich części zamienne.

Dbamy o rozwijanie oferty naszego sklepu zgodnie ze zmieniającymi się trendami branży oraz potrzebami drukarni, introligatorni oraz innych przedsiębiorstw wykorzystujących maszyny poligraficzne w swojej działalności.

Oferujemy szeroką gamę usług serwisowych, wykonujemy wyceny maszyn. W ofercie mamy nowe i używane maszyny dla sektora poligrafii. Nasz asortyment wzbogacamy o specjalistyczny sprzęt oraz części zamienne do maszyn poligraficznych. Sami wykonujemy instalacje naszych urządzeń. Jesteśmy autoryzowanym serwisem producentów wszystkich nowych sprzętów, które oferujemy i którym udzielamy gwarancji. Zapewniamy też serwis pogwarancyjny.

Proponujemy profesjonalne doradztwo, pragnąc wesprzeć naszą wiedzą i doświadczeniem wszystkich, którzy poszukują rzetelnego wsparcia przy doborze komponentów do swojego parku technologicznego. Chętnie wskażemy, jakie urządzenia z naszej oferty mogą pomóc w rozbudowie Twojego zaplecza technicznego

Śledzimy dostępne na rynku rozwiązania, wprowadzając do oferty naszego sklepu internetowego nowe urządzenia poligraficzne zaopatrzone w nowatorskie rozwiązania techniczne i technologiczne. Wyszukujemy dla Państwa sprzęt o bardzo dobrych parametrach, który charakteryzuje się wydajnością i sprawnością. Nasze propozycje pozwalają znacząco rozwinąć parki maszynowe licznych przedsiębiorstw.

Posiadamy w naszej ofercie sprzęt specjalistyczny, dedykowany dla firm z branży poligraficznej. Wśród dostępnych rozwiązań technologicznych znajdują się urządzenia z rynku wtórnego, odznaczające się pełną sprawnością. Sprzęt nie jest w żadnym stopniu uszkodzony, gwarantuje pełen zakres czynności i płynną, bezproblemową pracę. Nasz sklep pozwala zakupić w niższej cenie bardzo dobrej klasy sprzęt, który był już użytkowany, ale nadal może być bez trudności eksploatowany.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz składania zapytań – telefonicznie, mailowo bądź poprzez indywidualne konto na stronie naszego sklepu.

Strona Internetowa:www.infograf.eu
Wizytówka:www.infograf.DrukarniewPolsce.pl
Email:biuro@infograf.eu
Telefon:+48 513 700 322
Ulica:Al. 11 Listopada 159
Kod pocztowy i Miasto:66-400 Gorzów Wielkopolski
Województwo:Lubuskie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnipostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniaremadays 2021