Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Iwonex. PPH

Drukarnia „IWONEX” powstała w 1995 roku. Jesteśmy firmą, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jest w stanie zaoferować naszym klientom kompleksową usługę od projektu aż po druk.

Od początku naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Realizujemy wszelkie zamówienia, bez względu na nakład, charakter pracy, oferując przy tym dobrą cenę i terminowość realizacji.

Posiadamy bogaty, stale unowocześniany park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Nasze studio graficzne wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy oraz najnowsze wersje oprogramowania. Dzięki doświadczonym i profesjonalnym pracownikom, jesteśmy w stanie podjąć największe wyzwania i wykonać nawet najbardziej złożone projekty i publikacje. Zaufało nam około 200 podmiotów gospodarczych.

Techniką offsetową drukujemy m.in.:

          - wizytówki
          - teczki i papier firmowy
          - kalendarze
          - ulotki i plakaty reklamowe
          - książki
          - etykiety
          - druki akcydensowe

      Technologia offsetowa pozwala na druk na różnych grubościach papieru. Niekwestionowaną jego zaletą jest ekonomiczność i jakość. Używając 4 kolorów jesteśmy w stanie odwzorować większość kolorów. Ostatnie osiągnięcia technologii - lepsze blachy offsetowe, farby UV oraz naświetlarki CTP - umożliwiają druk bezrastrowy, który odwzorowuje wyrazistość obrazu ponad możliwości innych technik druku.

Strona Internetowa:www.iwonex.com.pl
Wizytówka:www.iwonex.DrukarniewPolsce.pl
Email:iwonex@iwonex.com.pl
Telefon:+48 25 633 33 10
+48 25 644 62 67
+48 515 090 120
Ulica:Ujrzanów 289
Kod pocztowy i Miasto:08-110 Siedlce
Województwo:Mazowieckie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018