Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
JM Stefko

JM Stefko Małgorzata Stefko i Synowie Sp. J. jest polską, rodzinną firmą działającą w branży poligraficznej. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług od opracowania graficznego, poprzez wysoko- i nisko- nakładowy druk offsetowy oraz cyfrowy, jak również prace introligatorskie. Rację istnienia takiej firmy wyznacza KLIENT który zechce, bądź nie, przyjść do nas, powierzyć nam projekty, zadania do realizacji i zadowolony z efektów naszej pracy zapłacić za naszą usługę. By KLIENT zechciał nam zaufać powinien dostrzec w firmie takie cechy jak: PROFESJONALIZM, RZETELNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ, LOJALNOŚĆ, SZACUNEK DLA SIEBIE, INNYCH I ŚRODOWISKA.

W technice offsetowej drukujemy do formatu B2, na papierach o grubościach od 0,04 do 0,6 mm. W technice cyfrowej - używamy najnowocześniejszej maszyny cyfrowej INDIGO, o technice i jakości offsetu, w SRA3, na każdym podłożu!

Przyjmujemy do druku materiały gotowe, bądź zapewniamy przygotowanie prac klienta - na etapie projektu graficznego, składu DTP - po własne naświetlanie CTP lub klisz. Prace naszych klientów w formie finalnej przyjmujemy także w formie elektronicznej - na wszystkich nośnikach platformy PC i Macintosh.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom Naszych Klientów na szybki, doskonałej jakości druk - oferujemy terminy już od 8 godzin - od zgłoszenia zlecenia naszej firmie.

W naszej ofercie pojawiła się także nowa opcja - druk cyfrowy - niskie i jednostkowe nakłady, druk personalizowany, błyskawiczne terminy - więcej szczegółów w dziale druk.

Strona Internetowa:www.printing.pl
Wizytówka:www.jmstefko.DrukarniewPolsce.pl
Email:marketing@printing.pl
Telefon:+48 61 810 00 00
+48 61 810 00 02
+48 61 810 00 08
Ulica:ul. Platynowa 19
Kod pocztowy i Miasto:62-052 Komorniki
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021