Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Drukarnia LETICA.

Drukarnia Letica oferuje szeroki zakres usług poligraficznych, w obszarze  druku cyfrowego (niskie nakłady przy użyciu palety kolorystycznej CMYK, szybka realizacja ) oraz druku offsetowego (przy większych nakładach, z możliwością użycia kolorów pantone). Wykonujemy również projekty graficzne i projekty stron internetowych.

Nasza działalność skierowana jest przede wszystkim do firm. Obejmuje  ona druk materiałów biurowych, biznesowych i promocyjnych.Tworzymy wizytówki, papiery firmowe / kancelaryjne, teczki ofertowe, koperty z nadrukiem, notesy, segregatory. Do nich, jak i do reszty produktów dołączamy proponowane uszlachetnienia, tj.:
- foliowanie folią matową, folią soft oraz folią błyszczącą
- lakier wybiórczy UV (punktowy)
- pantone
- hot-stamping
- tłoczenie

Dla każdego, kto chciałby zareklamować swoją firmę i jej usługi, produkujemy ulotki, foldery, katalogi, plakaty, banery, torebki reklamowe oraz  inne reklamowe materiały poligraficzne. Ze względu na różne okoliczności, w ofercie DrukarniLetica znajduje się liczny asortyment sezonowy: kartki okolicznościowe z logo; kartki bożonarodzeniowe, czy kartki wielkanocne.

Ponadto - kalendarze, zaproszenia, dyplomy i certyfikaty, vouchery i bony oraz paczki. Realizujemy także zamówienia na gadżety firmowe.Co więcej, przygotowujemy także zamówienia w obrębie poligrafii ślubnej, na którą składają się zaproszenia ślubne, zawiadomienia, karty menu, winietki. Drukujemy na papierach kredowych, offsetowych i ozdobnych.

Wykonujemy projekty graficzne na potrzeby firm, takich jak logo firmowe, projekt wizytówki, projekt teczki z dopasowaniem do wykrojnika i ogólnie cały layout materiałów niezbędnych klientowi. Jesteśmy niezastąpieni przy projektowaniu ulotek, katalogów, folderów, itp. Nasi graficy mają doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, projektowaniu banerów i grafik do portali społecznościowych (np. coverphoto, czyavatarna potrzeby marketingu w Social Mediach)

Jesteśmy otwarci na koncepcje naszych klientów i elastyczni w ich realizacji. W razie ewentualnych pomysłów, pytań, wątpliwości, doradzimy w wyborze rozwiązania.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą Drukarni Letica:

Oferta Drukarni:  http://Letica.pl/

Sklep Drukarni: http://sklep.letica.pl/

Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Drukarnia.Letica

Zapraszamy do współpracy.

Strona Internetowa:www.letica.pl
Wizytówka:www.leticadruk.DrukarniewPolsce.pl
Email:biuro@letica.pl
Telefon:+48 500 702 201
Ulica:Grunwaldzka 104
Kod pocztowy i Miasto:60-307 Poznań
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021