Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Zakład Poligraficzno-Wydawniczy Plik

Zakład Poligraficzno –Wydawniczy PLIK to wydawnictwo, drukarnia cyfrowa i offsetowa z introligatornią. Jesteśmy na rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy zaufanie i zadowolenie wielu klientów.

Wydajemy "GAZETĘ Z KLASĄ" - dwutygodnik przeznaczony dla uczniów trzech pierwszych klasa szkoły podstawowej : I, II, III. W ciągu każdego roku szkolnego wydajemy po 20 numerów dla każdej klasy. Gazety przygotowane z myślą o najmłodszych uczniach, opracowane zgodnie z podstawą programową uczą, bawią i wychowują. Ćwiczą sprawność intelektualną poprzez rozwiązywanie zagadek, rebusów, opisywanie treści obrazków, segregowanie i odpowiednie przyporządkowanie pojęć a także wyrabiają nawyk korzystania z prasy.
Zamów prenumeratę

Oferujemy usługi z zakresu przygotowania do druku, druku i opraw introligatorskich książek, katalogów, broszur, folderów, kalendarzy oraz innych materiałów promocyjnych (teczki, papiery firmowe, ulotki, koperty z nadrukiem, wizytówki itp.).

Drukujemy na papierze, kartonie, papierze samoprzylepnym o różnych gramaturach. Uszlachetniamy druki poprzez foliowanie, lakierowanie i złocenia. W introligatorni wykonujemy oprawy zeszytowe i klejone, miękkie i twarde, perforujemy, falcujemy, bigujemy. Dysponujemy własnym transportem.

Terminowość wykonania usług, atrakcyjne ceny, szybka reakcja na zlecenia druku - należą do atutów naszej firmy.

Strona Internetowa:www.zpwplik.pl
Wizytówka:www.plik.DrukarniewPolsce.pl
Email:zpwplik@poczta.onet.pl
Telefon:+48 32 287 93 37
+48 601 46 15 40
Ulica:ul. Siemianowicka 98
Kod pocztowy i Miasto:41-902 Bytom
Województwo:Śląskie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018