Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Polprint Sp. z o.o.

Zakład Poligraficzny POLPRINT powstał w roku 1990.
W ciągu całego okresu działalności na rynku poligraficznym, nieustannie inwestując w nowoczesne maszyny i urządzenia, staliśmy się firmą o dużych możliwościach produkcyjnych. Drukujemy techniką offsetową na papierach od gramatury 50 g/m2 i kartonie o grubości do 0,6 mm.

Pracownicy zatrudnieni w Polprincie (75 osób) to doświadczona ekipa poligrafów, introligatorów i grafików komputerowych. To Oni oraz nowy park maszynowy i odpowiednia organizacja produkcji gwarantują najwyższą jakość druku potwierdzoną wieloletnią współpracą z naszymi stałymi klientami i certyfikatem systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Współpraca z nami umożliwia korzystanie z ulg finansowych wynikajacych z przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Od 01.11.2010 r. realizowany jest Projekt „Akademia Drukarza” ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest podniesienie efektywności i konkurencyjności Zakładu Poligraficznego Polprint Sp. z o.o. poprzez nabycie, rozwinięcie i wzmocnienie umiejętności pracowników.                                          

       

Strona Internetowa:www.polprint.pl
Wizytówka:www.polprint.DrukarniewPolsce.pl
Email:polprint@polprint.pl
Telefon:+48 52 357 15 91
+48 52 357 96 67
+48 52 357 28 59
Ulica:ul. Średnia 5
Kod pocztowy i Miasto:88-100 Inowrocław
Województwo:Kujawsko-pomorskie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018