Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Rollprint s.c

Drukarnia Rollprint swoja działalność rozpoczęła w 1989 roku. Nasz zakład jest producentem wielobarwnych etykiet samoprzylepnych używanych w branży spożywczej,chemicznej, farmaceutycznej, kosmetycznej, chemii gospodarczej oraz przemyśle spirytusowym.

Ponad to wytwarzamy różnego rodzaju produkty w rolkach takie jak banderole do banknotów używane w opaskarkach oraz taśmy papierowe do rolomatów pakujących bilon w gilzy papierowe.

Do naszej produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości papiery, folie między innymi takich firm jak  Avery Dennison,  Raflatac,  Ritrama co gwarantuje wysoka jakość naszych prac.

Nowoczesny i różnorodny pod względem techniki druku park maszyn drukujących pozwala nam na realizację małych  i średnich zleceń po wielomilionowe nakłady.

Do Naszej dyspozycji mamy własne studio graficzne gdzie tworzymy projekty dla naszych odbiorców. Celem nadrzędnym dla naszej firmy jest zaspakajanie państwa potrzeb i oczekiwań oraz budowanie długoletnich partnerskich relacji dla osiągnięcia wspólnego sukcesu...

Strona Internetowa:www.rollprint.pl
Wizytówka:www.rollprint.DrukarniewPolsce.pl
Email:biuro@rollprint.pl
Telefon:+48 22 750 74 34
Ulica:ul. Tulipanów 31
Kod pocztowy i Miasto:05-509 Piaseczno
Województwo:Mazowieckie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018