Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Spilker Polska Sp. z o.o.

Jakość i precyzja od 1963 roku. Blachy wykrojnki rotacyjne i płaskie, sztance rotacyjne, cylindry drukowe i magnetyczne, cylindry do „hot - stampingu „ (tłoczenie folii na gorąco) oraz wiele innych narzędzi wykonanych najnowocześniejszą techniką-wysoce precyzyjną i długowieczną. Kompetentna kadra, optymalne poradnictwo, szybka dostawa-kompletna obsługa klientów z przemysłu drukarskiego - fleksograficznego. Wszystko obraca się wokół klienta – dziś i w przyszłości. Witamy w firmie SPILKER…

Założony w 1963 roku przez Seniora rodu Spilker – Herberta - mistrza grawerunku, mały zakład rzemieślniczy bardzo szybko zaczął się rozrastać.
W momencie, kiedy produkty Spilkera – bardzo innowacyjne, jak na tamte czasy, zaczęły się przyjmować na rynku - uzyskały akceptację pośród drukarzy, zakład został już objęty przez syna Seniora - obecnego właściciela-Andreasa.
Firma Spilker zaczęła się rozwijać w błyskawicznym tempie, stając się czynnym przedsiębiorstwem na rynku międzynarodowym, dostarczając gotowe rozwiązania dla drukarni do produkcji fleksograficznej.

Strona Internetowa:www.spilker.de
Wizytówka:www.spilker.DrukarniewPolsce.pl
Email:info-polska@spilker.pl
zamowienia@spilker-poland.pl
Telefon:+48 68 475 46 76
+48 68 475 46 78
Ulica:Wojska Polskiego 2
Kod pocztowy i Miasto:66-200 Świebodzin
Województwo:Lubuskie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021