Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Stempart

Jesteśmy firmą poligraficzną specjalizującą się w kompleksowej obsłudze firm i urzędów w materiały poligraficzne i reklamowe. Charakteryzuje nas solidność i szeroki asortyment wykonywanych prac.

Posiadamy własne studio graficzne, drukarnię, introligatornię,  zakład wyrobu pieczątek, zakład grawerownia laserem, pracownię druku cyfrowego i wielkoformatowego.

Na rynku poligraficznym isteniejemy od 20 lat. Przez te lata działalności wypracowaliśmy schematy pracy pozwalające osiągnąć wysoki poziom usług, terminowość i konkurencyjne ceny.

Oferujemy pomoc w kreacji i podtrzymywaniu istniejącego już wizerunku firmy, tworząc nowe projekty i opracowania graficzne obejmujące różne formy prezentacji, takie jak: wizytówki, papiery firmowe, nadruki na gadżetach, katalogi, foldery reklamowe, ulotki, plakaty, kalendarze, wydruki wielkoformatowe, strony www, itp. Oferujemy również możliwość stworzenia kompleksowego graficznego wizerunku firmy, tworząc znak firmowy, liternictwo i kolorystykę.

W naszym zespole pracują doświadczeni graficy, operatywni handlowcy i wykwalifikowani operatorzy, których celem jest umożliwienie Państwu jak najlepszej realizacji swoich planów marketingowych.


Strona Internetowa:www.stempart.pl
Wizytówka:www.stempart.DrukarniewPolsce.pl
Email:poczta@stempart.pl
Telefon:+48 15 844 4024
+48 15 844 2996
+48 15 844 3000
Ulica:ul. Orzeszkowej 3
Kod pocztowy i Miasto:37-450 Stalowa Wola
Województwo:Podkarpackie
Zdjęcia dodatkowe
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018